Animator / Ilustrator

Dołącz do nas jako interdyscyplinarny kreatywny

Zaczęliśmy prace nad długofalowym projektem w formie video-esejów i potrzebujemy wsparcia!

Zakresem obowiązków na stanowisku jest wykonywanie animacji oraz ilustracji na poziomie średniozaawansowanym. Ze względu na charakter projektu mile widziani będą animatorzy z umiejętnością ilustrowania lub ilustratorzy z umiejętnością animowania potrafiący zająć się wykonaniem zadań na dowolnym etapie produkcji (prosty stillomatic/storyboard, ilustrowanie, animowanie).

MODEL PRACY:

  • Pełny etat, 8-godzinny dzień pracy.
  • Praca w trybie zdalnym.
  • Zatrudnienie na kontrakt do projektu (kandydaci będą zajmować się wyłącznie projektem video-esejów).
  • Projekt startuje już w maju, a zakończenie pierwszego etapu planujemy na 12.2022.
  • Na bieżąco rozpatrujemy kolejne zgłoszenia w trakcie jego trwania.
  • Zapewniamy możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy, ale mile widziana jest dostępność w godzinach 10.00-17.00 dla ułatwienia komunikacji.

ZADANIA:

  • Wykonywanie prostych storyboardów oraz stillomaticów.
  • Ilustrowanie na poziomie średniozaawansowanym.
  • Animowanie na poziomie średniozaawansowanym.
  • Ze względu na charakter projektu stylistyka ulega zmianie co miesiąc.

ZADANIA ANIMACYJNE:

  • Wskazana umiejętność animowania w After Effects.
  • Mile widziana umiejętność animowania tradycyjnie lub rysowania/storyboardowania na poziomie umożliwiającym tworzenie prostych stillomaticów.

ZADANIA ILUSTRACYJNE:

  • Umiejętność ilustrowania - ze szczególnym wskazaniem na wektory (Ai).
  • Umiejętność dostosowania się do różnych stylistyk w ramach których do wykonania są postaci, tła, elementy typograficzne i infograficzne.

DODATKOWE WYMAGANIA:

  • Wymagany język angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie treści merytorycznych scenariusza. Od kandydatów nie wymagamy sprawnej komunikacji w piśmie albo mowie, ale jest ona mile widziana.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy komercyjnej i workflow animacyjnym.
  • Komunikatywność, terminowość i dobra organizacja pracy.

ZAPEWNIAMY:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę (forma zatrudnienia wg indywidualnych ustaleń).
  • Koordynację projektu przez PM’a.
  • Wsparcie kreatywne ze strony Art Directora.
  • Wyzwania artystyczne i organizacyjne.
  • Owocowe czwa.. nie no, bez jaj ;) Ale będzie super, serio!

Kandydatów prosimy o podsyłanie portfolio oraz CV lub krótkiego opisu doświadczenia.
Rozpatrzymy wszystkie zgłoszenia, ale najpewniej odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów, dlatego z góry prosimy o wyrozumiałość :)

Świetnie! Działamy — odpiszemy niebawem

Wrzuć pliki (maks. 16 MB)
Ta informacja jest bardzo ważna

Poznajmy się lepiej! Możesz nawet rozpocząć projekt od razu

And if there’s anything you’d like to add, please do so using our Contact page

Zdecydowałeś się przekształcić coś swojego w atrakcyjne treści? Potrzebujesz wyceny? Chcesz się spotkać? Powiadom nas!

Wyślij PDF

* Pola z gwiazdką obowiązkowe